Prøv vores nye app
Romandiet Rundt
Romandiet Rundt
Nyheder
Live
Optakter
Ruten
Startliste
Resultater
Fotos
Video
Ruten
TV
Tilbage
Nyheder
Nyhedsarkiv
Optakter
Landevej
Bane
Cross
Mountainbike
Motion
Udstyr og test
Gravel
Podcast
E-cykling
Søg i nyheder
Tilbage
Manager
Sæsonspil 2024 (Uden kaptajn)
Sæsonspil 2024 (Med kaptajn)
Tilbage
Ryttere og hold
Ryttere
Hold
Statistik
Transfers (WorldTeams)
Transfers (ProTeams)
Transfers (Dansk)
Stagiaires
Fødselsdag
Holdgennemsnitsalder
Tilbage
Løbskalender
Nyhedsbrev
Liveopdatering
Presidential Tour of Türkiye 6. etape
Tilbage
Video
Udstyr og test
Produktnyheder og test
Test-arkiv
Brugtmarked
Cykelsøgemaskine
Tilbage
Shop
Skoleguide
Rejseguide
TV-oversigt
Debat
App
DESKTOP
LOG IND
Demin Cup - 2. afdeling i Horsens
Søg
2022
Profil
Nyheder
Resultat
Demin Cup - 2. afdeling i Horsens
1
Sebastian NIELSEN
04:12:44
2
Adam Holm JØRGENSEN
0:00:00
3
Rasmus BØGH WALLIN
0:00:00
4
Nicklas Overgaard Amdi PEDERSEN
0:00:00
5
Andreas Brandt AIDEL
0:00:00
6
Mads-Emil HOUGAARD
0:00:00
7
Dennis LOCK
0:00:00
8
Frederik THOMSEN
0:00:00
9
Mathias BREGNHØJ
0:00:00
10
Rasmus SØJBERG PEDERSEN
0:00:07
11
Joshua Amos GUDNITZ
0:00:14
12
Mads Baadsgaard RAHBEK
0:00:20
13
Jeppe Aaskov PALLESEN
0:00:24
14
Christian Ingeman LINDQUIST
0:00:38
15
Emil TOUDAL
0:01:25
16
Simon BAK
0:01:25
17
Robin Juel SKIVILD
0:01:28
18
Nils Lau Nyborg BROGE
0:02:58
19
Emil HYLLESTED
0:02:58
20
Isac LUNDGREN
0:02:58
21
Lukas Lund SØRENSEN
0:02:58
22
Frederik MUFF
0:02:58
23
Tobias Mørch KONGSTAD
0:03:07
24
Alexandru Ionut ANTONIU
0:03:11
25
Frederik Irgens JENSEN
0:03:43
26
Magnus Bak KLARIS
0:03:43
27
Nicolai Bujakewitz KRISTENSEN
0:03:43
28
Sebastian RYTTERSGAARD
0:03:43
29
Magnus Lorents NIELSEN
0:03:43
30
Nicklas Lilleskov Falk RASMUSSEN
0:04:13
31
Kristian Siig HESSEL
0:04:45
32
Rasmus Lundtoft LINDBJERG
0:05:39
33
Jaspar LONSDALE
0:05:39
34
William Herman WISHOLM
0:05:39
35
Jeppe FALK-KRISTENSEN
0:06:09
36
Niklas Hornshøj JENSEN
0:06:19
37
Oscar MUNK-OLSEN
0:06:21
38
Markus KLITGAARD BUGGE
0:06:21
39
Mikkel KASTRUP
0:06:21
40
Wincent WALLINDER
0:06:21
41
Jonas Nordal JAKOBSEN
0:06:30
42
Emil TØNNESEN
0:08:07
43
Oliver SØNDERGAARD
0:08:32
44
Pelle Køster MIKKELSEN
0:08:32
45
Mads ANDERSEN
0:08:39
46
Nicolas THORØE-HANSEN
0:08:50
47
Emil Schandorff IWERSEN
0:08:50
48
Marckus NJOR
0:08:50
49
Steffan RYOM
0:08:50
50
Kasper Due KASPERSEN
0:08:50
51
Albert HOLM
0:08:50
52
Daniel LOND
0:08:50
53
Lasse MIKKELSEN
0:08:50
54
Nikolaj MENGEL
0:08:50
55
Isak MAGNUSSON
0:08:50
56
Frederik Bjørn SØRENSEN
0:08:50
57
Lauge Hastrup WOER
0:08:50
58
Matias MALMBERG
0:08:50
59
Marcus PERSSON
0:08:50
60
Mads Søgaard MONDRUP
0:08:50
61
Karl KLINGE
0:08:56
62
Sebastian KOLZE CHANGIZI
0:09:07
63
Morten GADGAARD
0:09:07
dnf
Mikkel ØRITSLAND
dnf
Lukas Sulaj KLOPPENBORG
dnf
Søren VOSGERAU
dnf
Albin HOFLUND
dnf
Martin SZOKODY
dnf
Jesper SCHULTZ
dnf
Johannes Rom DAHL
dnf
Thorolf RØNHEDE
dnf
Tobias Aagaard HANSEN
dnf
Peter Skov LAURITZEN
dnf
Peter Asbjørn HANSEN
dnf
Jonas Birk MADSEN
dnf
Oscar BLUHM
dnf
Mads Østergaard KRISTENSEN
dnf
Oskar Ulrik WINKLER
dnf
Frederik LUNDBERG
dnf
Daniel ERIKSEN
dnf
Mads Bak BJERREGAARD
dnf
Daniel Bligaard LYHNE
dnf
Felix Fog Holst LARSEN
dnf
Jannik LJUNGDAHL
dnf
Magnus BÄCHLER
dnf
Mads Schelde BERG
dnf
Sebastian ANDREASSON
dnf
Rasmus BYRIEL IVERSEN
dnf
Max BRIESE
dnf
Poul Holten ANDERSEN
dnf
Rasmus LUND PEDERSEN
dnf
Jonas SØRENSEN GULLINGSRUD
dnf
Martin Asvig PEDERSEN
dnf
Mathias Møller JØRGENSEN
dnf
Carl VOLDBJERG
dnf
Magnus ROST
dnf
Oliver Wulff FREDERIKSEN
dnf
Phillip MATHIESEN
dnf
Christian BAHR
dnf
Jeppe ANDREASEN
dnf
Casper KAYSEN
Annonce