15:33<\/b><\/p><\/td><\/tr>97<\/p><\/td> | PAWLAK Tobiasz\u00a0<\/p><\/td> | HRE Mazowsze Serce Polski<\/p><\/td> | 15:34<\/p><\/td><\/tr> |
95<\/p><\/td> | ERIKSSON Lucas\u00a0<\/p><\/td> | Riwal Cycling Team<\/p><\/td> | 15:35<\/p><\/td><\/tr> |
96<\/p><\/td> | BOGUSLAWSKI Marceli\u00a0<\/p><\/td> | HRE Mazowsze Serce Polski<\/p><\/td> | 15:36<\/p><\/td><\/tr> |
94<\/p><\/td> | BREGNH\u00d8J Mathias\u00a0<\/p><\/td> | Riwal Cycling Team<\/p><\/td> | 15:37<\/p><\/td><\/tr> |
93<\/p><\/td> | BR\u00c4NDLE Matthias\u00a0<\/p><\/td> | Israel - Premier Tech<\/p><\/td> | 15:38<\/p><\/td><\/tr> |
92<\/p><\/td> | LEEMREIZE Gijs\u00a0<\/p><\/td> | Jumbo-Visma<\/p><\/td> | 15:39<\/p><\/td><\/tr> |
91<\/p><\/td> | TAROZZI Manuele<\/p><\/td> | Bardiani CSF Faizan\u00e8<\/p><\/td> | 15:40<\/p><\/td><\/tr> |
90<\/p><\/td> | DAHL Gustav Frederik\u00a0<\/p><\/td> | PostNord Landsholdet<\/p><\/td> | 15:41<\/p><\/td><\/tr> |
89<\/p><\/td> | COLMAN Alex<\/p><\/td> | Sport Vlaanderen - Baloise<\/p><\/td> | 15:42<\/p><\/td><\/tr> |
88<\/p><\/td> | HENNEBERG Magnus\u00a0<\/p><\/td> | PostNord Landsholdet<\/p><\/td> | 15:43<\/p><\/td><\/tr> |
87<\/p><\/td> | CHARMIG Anthon<\/p><\/td> | Uno-X Pro Cycling Team<\/p><\/td> | 15:44<\/p><\/td><\/tr> |
86<\/p><\/td> | REX Laurenz<\/p><\/td> | Bingoal Pauwels Sauces WB<\/p><\/td> | 15:45<\/p><\/td><\/tr> |
85<\/p><\/td> | KACZMAREK Jakub<\/p><\/td> | HRE Mazowsze Serce Polski<\/p><\/td> | 15:46<\/p><\/td><\/tr> |
84<\/p><\/td> | JENSEN Frederik Irgens\u00a0<\/p><\/td> | BHS-PL Beton Bornholm<\/p><\/td> | 15:47<\/p><\/td><\/tr> |
83<\/p><\/td> | VERMOTE Julien<\/p><\/td> | Alpecin-Deceuninck<\/p><\/td> | 15:48<\/p><\/td><\/tr> |
82<\/p><\/td> | ANDRESEN Tobias Lund\u00a0<\/p><\/td> | Team DSM<\/p><\/td> | 15:49<\/p><\/td><\/tr> |
81<\/p><\/td> | TONELLI Alessandro<\/p><\/td> | Bardiani CSF Faizan\u00e8<\/p><\/td> | 15:50<\/p><\/td><\/tr> |
80<\/p><\/td> | DESAL Ceriel<\/p><\/td> | Bingoal Pauwels Sauces WB<\/p><\/td> | 15:51<\/p><\/td><\/tr> |
79<\/p><\/td> | SCULLY Thomas\u00a0<\/p><\/td> | EF Education-EasyPost<\/p><\/td> | 15:52<\/p><\/td><\/tr> |
78<\/p><\/td> | EENKHOORN Pascal<\/p><\/td> | Jumbo-Visma<\/p><\/td> | 15:53<\/p><\/td><\/tr> |
77<\/p><\/td> | FRAILE MATARRANZ Omar\u00a0<\/p><\/td> | Ineos Grenadiers<\/p><\/td> | 15:54<\/p><\/td><\/tr> |
76<\/p><\/td> | NIELSEN Andreas Stokbro\u00a0<\/p><\/td> | Team Coop<\/p><\/td> | 15:55<\/p><\/td><\/tr> |
74<\/p><\/td> | DILLIER Silvan<\/p><\/td> | Alpecin-Deceuninck<\/p><\/td> | 15:56<\/p><\/td><\/tr> |
75<\/p><\/td> | K\u00c4RSTEN Moritz<\/p><\/td> | Team DSM<\/p><\/td> | 15:57<\/p><\/td><\/tr> |
73<\/p><\/td> | CONCI Nicola<\/p><\/td> | Alpecin-Deceuninck<\/p><\/td> | 15:58<\/p><\/td><\/tr> |
72<\/p><\/td> | LOZANO RIBA David\u00a0<\/p><\/td> | Team Novo Nordisk<\/p><\/td> | 15:59<\/p><\/td><\/tr> |
71<\/p><\/td> | S\u00d8RENSEN Frederik Bjorn\u00a0<\/p><\/td> | ColoQuick Cycling<\/p><\/td> | 16:00<\/p><\/td><\/tr> |
70<\/p><\/td> | MENGEL Nikolaj<\/p><\/td> | BHS-PL Beton Bornholm<\/p><\/td> | 16:01<\/p><\/td><\/tr> |
69<\/p><\/td> | KONGSTAD Tobias Morch\u00a0<\/p><\/td> | Restaurant Suri - Carl Ras<\/p><\/td> | 16:02<\/p><\/td><\/tr> |
68<\/p><\/td> | MADSEN Martin Toft<\/p><\/td> | BHS-PL Beton Bornholm<\/p><\/td> | 16:03<\/p><\/td><\/tr> |
67<\/p><\/td> | LARSEN Niklas<\/p><\/td> | Uno-X Pro Cycling Team<\/p><\/td> | 16:04<\/p><\/td><\/tr> |
66<\/p><\/td> | LAUK Karl Patrick<\/p><\/td> | Bingoal Pauwels Sauces WB<\/p><\/td> | 16:05<\/p><\/td><\/tr> |
65<\/p><\/td> | WILSLY Jonas Gregaard\u00a0<\/p><\/td> | Uno-X Pro Cycling Team<\/p><\/td> | 16:06<\/p><\/td><\/tr> |
64<\/p><\/td> | ERIKSSON Jacob<\/p><\/td> | Riwal Cycling Team<\/p><\/td> | 16:07<\/p><\/td><\/tr> |
63<\/p><\/td> | IRVINE Declan<\/p><\/td> | Team Novo Nordisk<\/p><\/td> | 16:08<\/p><\/td><\/tr> |
62<\/p><\/td> | MUFF Frederik<\/p><\/td> | ColoQuick Cycling<\/p><\/td> | 16:09<\/p><\/td><\/tr> |
61<\/p><\/td> | SALBY Alexander\u00a0<\/p><\/td> | Riwal Cycling Team<\/p><\/td> | 16:10<\/p><\/td><\/tr> |
60<\/p><\/td> | HJEMSATER Olav<\/p><\/td> | Team Coop<\/p><\/td> | 16:11<\/p><\/td><\/tr> |
59<\/p><\/td> | GABBURO Davide<\/p><\/td> | Bardiani CSF Faizan\u00e8<\/p><\/td> | 16:12<\/p><\/td><\/tr> |
58<\/p><\/td> | BONNEU Kamiel<\/p><\/td> | Sport Vlaanderen - Baloise<\/p><\/td> | 16:13<\/p><\/td><\/tr> |
57<\/p><\/td> | KAMP Alexander<\/p><\/td> | Trek-Segafredo<\/p><\/td> | 16:14<\/p><\/td><\/tr> |
56<\/p><\/td> | KIELICH Timo<\/p><\/td> | Alpecin-Deceuninck<\/p><\/td> | 16:15<\/p><\/td><\/tr> |
55<\/p><\/td> | LARSEN Mathias Alexander E.\u00a0<\/p><\/td> | Restaurant Suri - Carl Ras<\/p><\/td> | 16:16<\/p><\/td><\/tr> |
54<\/p><\/td> | JOYCE Colin<\/p><\/td> | Human Powered Health<\/p><\/td> | 16:17<\/p><\/td><\/tr> |
53<\/b><\/p><\/td> | \u010cERN\u00dd Josef<\/b><\/p><\/td> | Quick-Step Alpha Vinyl<\/b><\/p><\/td> | 16:18<\/b><\/p><\/td><\/tr>52<\/p><\/td> | BENDIXEN Louis<\/p><\/td> | Team Coop<\/p><\/td> | 16:19<\/p><\/td><\/tr> | 50<\/p><\/td> | MERTENS Julian<\/p><\/td> | Sport Vlaanderen - Baloise<\/p><\/td> | 16:20<\/p><\/td><\/tr> | 51<\/p><\/td> | RAHBEK Mads Baadgaard\u00a0<\/p><\/td> | BHS-PL Beton Bornholm<\/p><\/td> | 16:21<\/p><\/td><\/tr> | 49<\/p><\/td> | WEEMAES Sasha<\/p><\/td> | Sport Vlaanderen - Baloise<\/p><\/td> | 16:22<\/p><\/td><\/tr> | 48<\/p><\/td> | STRONG Corbin<\/p><\/td> | Israel - Premier Tech<\/p><\/td> | 16:23<\/p><\/td><\/tr> | 47<\/p><\/td> | WANDAHL Frederik<\/p><\/td> | PostNord Landsholdet<\/p><\/td> | 16:24<\/p><\/td><\/tr> | 46<\/p><\/td> | RUTSCH Jonas<\/p><\/td> | EF Education-EasyPost<\/p><\/td> | 16:25<\/p><\/td><\/tr> | 45<\/p><\/td> | KLARIS Magnus Bak\u00a0<\/p><\/td> | Restaurant Suri - Carl Ras<\/p><\/td> | 16:26<\/p><\/td><\/tr> | 44<\/p><\/td> | ZUKOWSKY Nickolas\u00a0<\/p><\/td> | Human Powered Health<\/p><\/td> | 16:27<\/p><\/td><\/tr> | 43<\/p><\/td> | M\u00d8RK\u00d8V Michael<\/p><\/td> | Quick-Step Alpha Vinyl<\/p><\/td> | 16:28<\/p><\/td><\/tr> | 42<\/p><\/td> | OLDANI Stefano<\/p><\/td> | Alpecin-Deceuninck<\/p><\/td> | 16:29<\/p><\/td><\/tr> | 41<\/p><\/td> | PEDERSEN Casper Phillip\u00a0<\/p><\/td> | Team DSM<\/p><\/td> | 16:30<\/p><\/td><\/tr> | 40<\/p><\/td> | COTE Pier Andre<\/p><\/td> | Human Powered Health<\/p><\/td> | 16:31<\/p><\/td><\/tr> | 39<\/b><\/p><\/td> | SCHMID Mauro<\/b><\/p><\/td> | Quick-Step Alpha Vinyl<\/b><\/p><\/td> | 16:32<\/b><\/p><\/td><\/tr>38<\/p><\/td> | MADSEN Frederik Rodenberg<\/p><\/td> | Team DSM<\/p><\/td> | 16:33<\/p><\/td><\/tr> | 37<\/p><\/td> | PALLESEN Jeppe Aaskov\u00a0<\/p><\/td> | ColoQuick Cycling<\/p><\/td> | 16:34<\/p><\/td><\/tr> | 36<\/p><\/td> | SKAARSETH Anders<\/p><\/td> | Uno-X Pro Cycling Team<\/p><\/td> | 16:35<\/p><\/td><\/tr> | 35<\/b><\/p><\/td> | JENSEN Mattias Skjelmose\u00a0<\/b><\/p><\/td> | Trek-Segafredo<\/b><\/p><\/td> | 16:36<\/b><\/p><\/td><\/tr>34<\/p><\/td> | ANIOLKOWSKI Stanislaw<\/p><\/td> | Bingoal Pauwels Sauces WB<\/p><\/td> | 16:37<\/p><\/td><\/tr> | 33<\/b><\/p><\/td> | KRAGH ANDERSEN S\u00f8ren\u00a0<\/b><\/p><\/td> | Team DSM<\/b><\/p><\/td> | 16:38<\/b><\/p><\/td><\/tr>32<\/p><\/td> | BANASZEK Norbert\u00a0<\/p><\/td> | HRE Mazowsze Serce Polski<\/p><\/td> | 16:39<\/p><\/td><\/tr> | 31<\/p><\/td> | BOIVIN Guillaume<\/p><\/td> | Israel - Premier Tech<\/p><\/td> | 16:40<\/p><\/td><\/tr> | 30<\/p><\/td> | VAN DER SANDE Tosh\u00a0<\/p><\/td> | Jumbo-Visma<\/p><\/td> | 16:41<\/p><\/td><\/tr> | 29<\/p><\/td> | HANSEN Lasse Norman\u00a0<\/p><\/td> | Uno-X Pro Cycling Team<\/p><\/td> | 16:42<\/p><\/td><\/tr> | 28<\/p><\/td> | VAN DIJKE Mick\u00a0<\/p><\/td> | Jumbo-Visma<\/p><\/td> | 16:43<\/p><\/td><\/tr> | 26<\/p><\/td> | RAISBERG Nadav<\/p><\/td> | Israel - Premier Tech<\/p><\/td> | 16:44<\/p><\/td><\/tr> | 27<\/p><\/td> | BROGE Nils Lau Nyborg\u00a0<\/p><\/td> | BHS-PL Beton Bornholm<\/p><\/td> | 16:45<\/p><\/td><\/tr> | 25<\/p><\/td> | SCHMIDT Mads W\u00fcrtz\u00a0<\/p><\/td> | Israel - Premier Tech<\/p><\/td> | 16:46<\/p><\/td><\/tr> | 24<\/b><\/p><\/td> | LAPORTE Christophe\u00a0<\/b><\/p><\/td> | Jumbo-Visma<\/b><\/p><\/td> | 16:47<\/b><\/p><\/td><\/tr>23<\/p><\/td> | BANASZEK Alan<\/p><\/td> | HRE Mazowsze Serce Polski<\/p><\/td> | 16:48<\/p><\/td><\/tr> | 22<\/p><\/td> | ANDERSEN Kasper\u00a0<\/p><\/td> | PostNord Landsholdet<\/p><\/td> | 16:49<\/p><\/td><\/tr> | 21<\/p><\/td> | LINDQUIST Christian Ingeman\u00a0<\/p><\/td> | Restaurant Suri - Carl Ras<\/p><\/td> | 16:50<\/p><\/td><\/tr> | 19<\/p><\/td> | SWIFT Ben<\/p><\/td> | Ineos Grenadiers<\/p><\/td> | 16:51<\/p><\/td><\/tr> | 20<\/p><\/td> | BRAET Vito<\/p><\/td> | Sport Vlaanderen - Baloise<\/p><\/td> | 16:52<\/p><\/td><\/tr> | 17<\/b><\/p><\/td> | SHEFFIELD Magnus<\/b><\/p><\/td> | Ineos Grenadiers<\/b><\/p><\/td> | 16:53<\/b><\/p><\/td><\/tr>18<\/p><\/td> | PEDERSEN Rasmus S\u00f8jberg\u00a0<\/p><\/td> | BHS-PL Beton Bornholm<\/p><\/td> | 16:54<\/p><\/td><\/tr> | 16<\/p><\/td> | NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel\u00a0<\/p><\/td> | Ineos Grenadiers<\/p><\/td> | 16:55<\/p><\/td><\/tr> | 15<\/p><\/td> | BERCKMOES Jenno<\/p><\/td> | Sport Vlaanderen - Baloise<\/p><\/td> | 16:56<\/p><\/td><\/tr> | 14<\/p><\/td> | COLNAGHI Luca<\/p><\/td> | Bardiani CSF Faizan\u00e8<\/p><\/td> | 16:57<\/p><\/td><\/tr> | 13<\/p><\/td> | VERNON Ethan<\/p><\/td> | Quick-Step Alpha Vinyl<\/p><\/td> | 16:58<\/p><\/td><\/tr> | 12<\/p><\/td> | PERON Andrea<\/p><\/td> | Team Novo Nordisk<\/p><\/td> | 16:59<\/p><\/td><\/tr> | 11<\/p><\/td> | STUYVEN Jasper<\/p><\/td> | Trek-Segafredo<\/p><\/td> | 17:00<\/p><\/td><\/tr> | 10<\/p><\/td> | DE KLEIJN Arvid<\/p><\/td> | Human Powered Health<\/p><\/td> | 17:02<\/p><\/td><\/tr> | 9<\/b><\/p><\/td> | NIELSEN Magnus Cort<\/b><\/p><\/td> | EF Education-EasyPost<\/b><\/p><\/td> | 17:04<\/b><\/p><\/td><\/tr>8<\/p><\/td> | WALLIN Rasmus B\u00f8gh<\/p><\/td> | Restaurant Suri - Carl Ras<\/p><\/td> | 17:06<\/p><\/td><\/tr> | 7<\/p><\/td> | PEDERSEN Nicklas<\/p><\/td> | PostNord Landsholdet<\/p><\/td> | 17:08<\/p><\/td><\/tr> | 6<\/p><\/td> | BANASZEK Adrian<\/p><\/td> | HRE Mazowsze Serce Polski<\/p><\/td> | 17:10<\/p><\/td><\/tr> | 5<\/p><\/td> | LUNDER Eirik<\/p><\/td> | Team Coop<\/p><\/td> | 17:12<\/p><\/td><\/tr> | 4<\/p><\/td> | DUPONT Timothy<\/p><\/td> | Bingoal Pauwels Sauces WB<\/p><\/td> | 17:14<\/p><\/td><\/tr> | 3<\/p><\/td> | NIELSEN Sebastian<\/p><\/td> | Restaurant Suri - Carl Ras<\/p><\/td> | 17:16<\/p><\/td><\/tr> | 2<\/p><\/td> | PHILIPSEN Jasper<\/p><\/td> | Alpecin-Deceuninck<\/p><\/td> | 17:18<\/p><\/td><\/tr> | 1<\/p><\/td> | KOOIJ Olav<\/p><\/td> | Jumbo-Visma<\/p><\/td> | 17:20<\/p><\/td><\/tr><\/table>"] I dag er det blevet tid til den første klassementsetape i årets PostNord Danmark Rundt. 12,2 kilometer på Fyn skal sætte klassementet, før det i morgen går mod Herning. Du finder her vores fulde optakt til 2. etape af PostNord Danmark Rundt. Startlisten kan ses herunder. Emil Axelgaards 10 største favoritter er fremhævet. 143 | PRICE PEJTERSEN Johan | PostNord Landsholdet | 14:48 | 140 | RIDOLFO Filippo | Team Novo Nordisk | 14:49 | 142 | ANDERSEN Mads | ColoQuick Cycling | 14:50 | 138 | KOPECKÝ Matyáš | Team Novo Nordisk | 14:51 | 141 | ARROYAVE CANAS Daniel | EF Education-EasyPost | 14:52 | 137 | BEADLE Hamish | Team Novo Nordisk | 14:53 | 139 | NØRTOFT Morten Aalling | Riwal Cycling Team | 14:54 | 136 | KUSZTOR Péter | Team Novo Nordisk | 14:55 | 135 | HOFSTEDE Lennard | Jumbo-Visma | 14:56 | 134 | DREGE André | Team Coop | 14:57 | 133 | TILLER Rasmus | Uno-X Pro Cycling Team | 14:58 | 132 | ZANONCELLO Enrico | Bardiani CSF Faizanè | 14:59 | 131 | DOWSETT Alex | Israel - Premier Tech | 15:00 | 130 | KRISTENSEN Mads Østergaard | ColoQuick Cycling | 15:01 | 129 | KNUDSEN Oliver | Restaurant Suri - Carl Ras | 15:02 | 128 | BLIKRA Erlend | Uno-X Pro Cycling Team | 15:03 | 127 | DE VOS Adam | Human Powered Health | 15:04 | 126 | LANGEVELD Sebastian | EF Education-EasyPost | 15:05 | 125 | JONES Taj | Israel - Premier Tech | 15:06 | 124 | DE TIER Floris | Alpecin-Deceuninck | 15:07 | 123 | ZOCCARATO Samuele | Bardiani CSF Faizanè | 15:08 | 122 | HEINSCHKE Leon | Team DSM | 15:09 | 121 | BUDDING Martijn | Riwal Cycling Team | 15:10 | 120 | ANDERSEN Asbjørn Kragh | Team DSM | 15:11 | 118 | BERNAL GOMEZ Egan Arley | Ineos Grenadiers | 15:12 | 119 | WIRTGEN Tom | Bingoal Pauwels Sauces WB | 15:13 | 117 | KWIATKOWSKI Michal | Ineos Grenadiers | 15:14 | 116 | SIMMONS Quinn | Trek-Segafredo | 15:15 | 115 | AALRUST Hakon Lunder | Team Coop | 15:16 | 114 | ROBEET Ludovic | Bingoal Pauwels Sauces WB | 15:17 | 113 | MALMBERG Matias Gunnar | ColoQuick Cycling | 15:18 | 112 | FOLDAGER Anders | PostNord Landsholdet | 15:19 | 111 | TOUDAL Emil | BHS-PL Beton Bornholm | 15:20 | 110 | DECLERCQ Tim | Quick-Step Alpha Vinyl | 15:21 | 109 | KEUKELEIRE Jens | EF Education-EasyPost | 15:22 | 108 | HAGA Chad | Human Powered Health | 15:23 | 107 | MODOLO Sacha | Bardiani CSF Faizanè | 15:24 | 106 | KNOX James | Quick-Step Alpha Vinyl | 15:25 | 105 | HOELGAARD Markus | Trek-Segafredo | 15:26 | 104 | DE WILDE Gilles | Sport Vlaanderen - Baloise | 15:27 | 103 | BUDZINSKI Tomasz | HRE Mazowsze Serce Polski | 15:28 | 102 | ŠTYBAR Zdenek | Quick-Step Alpha Vinyl | 15:29 | 100 | VERGAERDE Otto | Trek-Segafredo | 15:30 | 101 | GUDNITZ Joshua Amos | ColoQuick Cycling | 15:31 | 99 | MOSCA Jacopo | Trek-Segafredo | 15:32 | 98 | THOMAS Geraint | Ineos Grenadiers | 15:33 | 97 | PAWLAK Tobiasz | HRE Mazowsze Serce Polski | 15:34 | 95 | ERIKSSON Lucas | Riwal Cycling Team | 15:35 | 96 | BOGUSLAWSKI Marceli | HRE Mazowsze Serce Polski | 15:36 | 94 | BREGNHØJ Mathias | Riwal Cycling Team | 15:37 | 93 | BRÄNDLE Matthias | Israel - Premier Tech | 15:38 | 92 | LEEMREIZE Gijs | Jumbo-Visma | 15:39 | 91 | TAROZZI Manuele | Bardiani CSF Faizanè | 15:40 | 90 | DAHL Gustav Frederik | PostNord Landsholdet | 15:41 | 89 | COLMAN Alex | Sport Vlaanderen - Baloise | 15:42 | 88 | HENNEBERG Magnus | PostNord Landsholdet | 15:43 | 87 | CHARMIG Anthon | Uno-X Pro Cycling Team | 15:44 | 86 | REX Laurenz | Bingoal Pauwels Sauces WB | 15:45 | 85 | KACZMAREK Jakub | HRE Mazowsze Serce Polski | 15:46 | 84 | JENSEN Frederik Irgens | BHS-PL Beton Bornholm | 15:47 | 83 | VERMOTE Julien | Alpecin-Deceuninck | 15:48 | 82 | ANDRESEN Tobias Lund | Team DSM | 15:49 | 81 | TONELLI Alessandro | Bardiani CSF Faizanè | 15:50 | 80 | DESAL Ceriel | Bingoal Pauwels Sauces WB | 15:51 | 79 | SCULLY Thomas | EF Education-EasyPost | 15:52 | 78 | EENKHOORN Pascal | Jumbo-Visma | 15:53 | 77 | FRAILE MATARRANZ Omar | Ineos Grenadiers | 15:54 | 76 | NIELSEN Andreas Stokbro | Team Coop | 15:55 | 74 | DILLIER Silvan | Alpecin-Deceuninck | 15:56 | 75 | KÄRSTEN Moritz | Team DSM | 15:57 | 73 | CONCI Nicola | Alpecin-Deceuninck | 15:58 | 72 | LOZANO RIBA David | Team Novo Nordisk | 15:59 | 71 | SØRENSEN Frederik Bjorn | ColoQuick Cycling | 16:00 | 70 | MENGEL Nikolaj | BHS-PL Beton Bornholm | 16:01 | 69 | KONGSTAD Tobias Morch | Restaurant Suri - Carl Ras | 16:02 | 68 | MADSEN Martin Toft | BHS-PL Beton Bornholm | 16:03 | 67 | LARSEN Niklas | Uno-X Pro Cycling Team | 16:04 | 66 | LAUK Karl Patrick | Bingoal Pauwels Sauces WB | 16:05 | 65 | WILSLY Jonas Gregaard | Uno-X Pro Cycling Team | 16:06 | 64 | ERIKSSON Jacob | Riwal Cycling Team | 16:07 | 63 | IRVINE Declan | Team Novo Nordisk | 16:08 | 62 | MUFF Frederik | ColoQuick Cycling | 16:09 | 61 | SALBY Alexander | Riwal Cycling Team | 16:10 | 60 | HJEMSATER Olav | Team Coop | 16:11 | 59 | GABBURO Davide | Bardiani CSF Faizanè | 16:12 | 58 | BONNEU Kamiel | Sport Vlaanderen - Baloise | 16:13 | 57 | KAMP Alexander | Trek-Segafredo | 16:14 | 56 | KIELICH Timo | Alpecin-Deceuninck | 16:15 | 55 | LARSEN Mathias Alexander E. | Restaurant Suri - Carl Ras | 16:16 | 54 | JOYCE Colin | Human Powered Health | 16:17 | 53 | ČERNÝ Josef | Quick-Step Alpha Vinyl | 16:18 | 52 | BENDIXEN Louis | Team Coop | 16:19 | 50 | MERTENS Julian | Sport Vlaanderen - Baloise | 16:20 | 51 | RAHBEK Mads Baadgaard | BHS-PL Beton Bornholm | 16:21 | 49 | WEEMAES Sasha | Sport Vlaanderen - Baloise | 16:22 | 48 | STRONG Corbin | Israel - Premier Tech | 16:23 | 47 | WANDAHL Frederik | PostNord Landsholdet | 16:24 | 46 | RUTSCH Jonas | EF Education-EasyPost | 16:25 | 45 | KLARIS Magnus Bak | Restaurant Suri - Carl Ras | 16:26 | 44 | ZUKOWSKY Nickolas | Human Powered Health | 16:27 | 43 | MØRKØV Michael | Quick-Step Alpha Vinyl | 16:28 | 42 | OLDANI Stefano | Alpecin-Deceuninck | 16:29 | 41 | PEDERSEN Casper Phillip | Team DSM | 16:30 | 40 | COTE Pier Andre | Human Powered Health | 16:31 | 39 | SCHMID Mauro | Quick-Step Alpha Vinyl | 16:32 | 38 | MADSEN Frederik Rodenberg | Team DSM | 16:33 | 37 | PALLESEN Jeppe Aaskov | ColoQuick Cycling | 16:34 | 36 | SKAARSETH Anders | Uno-X Pro Cycling Team | 16:35 | 35 | JENSEN Mattias Skjelmose | Trek-Segafredo | 16:36 | 34 | ANIOLKOWSKI Stanislaw | Bingoal Pauwels Sauces WB | 16:37 | 33 | KRAGH ANDERSEN Søren | Team DSM | 16:38 | 32 | BANASZEK Norbert | HRE Mazowsze Serce Polski | 16:39 | 31 | BOIVIN Guillaume | Israel - Premier Tech | 16:40 | 30 | VAN DER SANDE Tosh | Jumbo-Visma | 16:41 | 29 | HANSEN Lasse Norman | Uno-X Pro Cycling Team | 16:42 | 28 | VAN DIJKE Mick | Jumbo-Visma | 16:43 | 26 | RAISBERG Nadav | Israel - Premier Tech | 16:44 | 27 | BROGE Nils Lau Nyborg | BHS-PL Beton Bornholm | 16:45 | 25 | SCHMIDT Mads Würtz | Israel - Premier Tech | 16:46 | 24 | LAPORTE Christophe | Jumbo-Visma | 16:47 | 23 | BANASZEK Alan | HRE Mazowsze Serce Polski | 16:48 | 22 | ANDERSEN Kasper | PostNord Landsholdet | 16:49 | 21 | LINDQUIST Christian Ingeman | Restaurant Suri - Carl Ras | 16:50 | 19 | SWIFT Ben | Ineos Grenadiers | 16:51 | 20 | BRAET Vito | Sport Vlaanderen - Baloise | 16:52 | 17 | SHEFFIELD Magnus | Ineos Grenadiers | 16:53 | 18 | PEDERSEN Rasmus Søjberg | BHS-PL Beton Bornholm | 16:54 | 16 | NARVAEZ PRADO Jhonatan Manuel | Ineos Grenadiers | 16:55 | 15 | BERCKMOES Jenno | Sport Vlaanderen - Baloise | 16:56 | 14 | COLNAGHI Luca | Bardiani CSF Faizanè | 16:57 | 13 | VERNON Ethan | Quick-Step Alpha Vinyl | 16:58 | 12 | PERON Andrea | Team Novo Nordisk | 16:59 | 11 | STUYVEN Jasper | Trek-Segafredo | 17:00 | 10 | DE KLEIJN Arvid | Human Powered Health | 17:02 | 9 | NIELSEN Magnus Cort | EF Education-EasyPost | 17:04 | 8 | WALLIN Rasmus Bøgh | Restaurant Suri - Carl Ras | 17:06 | 7 | PEDERSEN Nicklas | PostNord Landsholdet | 17:08 | 6 | BANASZEK Adrian | HRE Mazowsze Serce Polski | 17:10 | 5 | LUNDER Eirik | Team Coop | 17:12 | 4 | DUPONT Timothy | Bingoal Pauwels Sauces WB | 17:14 | 3 | NIELSEN Sebastian | Restaurant Suri - Carl Ras | 17:16 | 2 | PHILIPSEN Jasper | Alpecin-Deceuninck | 17:18 | 1 | KOOIJ Olav | Jumbo-Visma | 17:20 |
VIS FLERE
| | | | | | | |