\n\t \t\t\t\t
Annonce<\/p>\n\t \t\t\t\t\n\t\t\t\t\t\t
<\/div>\n\t\t\t\t\t\t
H40:
1 Lars Aagaard Hansen - Nyborg Cykle Klub
2 Martin Leonhard - Fredericia Cycle Club
3 Tomas Lund Sørensen - Cykle Klubben Aarhus
4 Martin Mølgaard Ravn - Nyborg Cykle Klub
5 Carsten Jensen - Silkeborg IF Cykling
6 Dan Jensen - Cykling Odense
7 Henrik Dann Andersen - Cykle Klubben Aarhus
8 Bjarne Olsen - Silkeborg IF Cykling
9 Flemming Steen - Horsens Amatør Cykleklub
10 Martin Nielsen - Cykling Odense
11 Karsten Kousgaard - Randers Cykleklub af 1910
12 Finn Madsen - Skive Cykle Klub
13 Søren Damgaard - Nr Søby Cykel Klub
14 Jacob Skovsgaard - Nyborg Cykle Klub
15 kenni schmidt - Grenaa Cykle Club
H50:
1 Peter Holm Nielsen - Aarhus Cycling (AaC)
2 Roy Andersen - Grenaa Cykle Club
3 Torben Olsen - Hammel Cykle Klub
4 Thomas Petersen - Hedensted Cykel Klub
5 Robert Følbæk - Brædstrup
6 jimmy havmøller - Aarhus Cycling (AaC)
7 Finn Yding Sørensen - Horsens Amatør Cykleklub
8 Kim Hørslev - Cykel Klubben Djurs
9 Henrik Thegen - Randers Cykleklub af 1910
10 Danner Vedel Friis Kirkel - Horsens Amatør Cykleklub
11 Ole Bladt-Hansen - Vejen Bicycle Club
12 Jesper Christiansen - Randers Cykleklub af 1910
13 Laurits Thorning Jakobsen - Cykle Clubben Hjørring
14 Bent Pedersen - Herning Cykle Klub
15 Lars Fogtmann - Aarhus Cycling (AaC)
16 Jørn Nielsen - Sønderborg Cykle Klub
17 martin young - Fredericia Cycle Club
18 Carsten Quottrup - Cykle Klubben Aarhus
19 Peder Roungkvist - Hedensted Cykel Klub
20 Per Schøler - Nyborg Cykle Klub
21 Lars Julin - Odder Cykel Klub
H60:
1 Ejnar Mogensen - Randers Cykleklub af 1910
2 Poul Overgaard - Herning Cykle Klub
3 Peter Broe Kristensen - Cykle Klubben Aarhus
4 Kai Pedersen - Randers Cykleklub af 1910
Drenge U19:
1 sebastian Kolze Changizi - Team Mascot WorkWear
2 Aksel Bech Skot-Hansen - Team Mascot WorkWear
3 Frederik Thomsen - Team Mascot WorkWear
4 Anders Foldager - Team Mascot WorkWear
5 Emil Vinther Schmidt - Team Hechmann Cycling - Slagels.
6 Lauge Hastrup Woer - Team AURA Energi - CK Aarhus Ju.
7 Marckus Njor - Uno-X Danish Junior Team
8 Jonas Tanski Kristensen - Team Mascot WorkWear
9 Sune Edal - Kolding Bicycle Club
10 Daniel Guld - Team AURA Energi - CK Aarhus Ju.
11 Søren Vosgerau - Team Vifra Kvickly Odder Junior
12 Rasmus Lundtoft Lindbjerg - Team AURA Energi - CK Aarhus Ju.
13 Peter Skov Lauritzen - Team AURA Energi - CK Aarhus Ju.
14 Marcus Holm - Team Herning CK Junior PB Look
15 Andreas Engholm Larsen - Holbæk Cykelsport
16 Birk Udengaard Hansen - Team Mascot WorkWear
17 Nicolai Zinck - Team Hechmann Cycling - Slagels.
18 Kristian Mundbjerg - Team Hechmann Cycling - Slagels.
19 Casper Veth Jensen - Silkeborg IF Cykling
Pige U19:
1 Emma Christensen - Herning Cykle Klub
Drenge U17:
1 Jeppe Andreasen - Odder Cykel Klub
2 Casper Kaysen - Odder Cykel Klub
3 Julius Nowak Dalner - Holbæk Cykelsport
4 Tobias Aagaard Hansen - Cykling Odense
5 Oliver B. Søndergaard - Silkeborg IF Cykling
6 Rasmus Madsen - Herning Cykle Klub
7 Lukas Lund Sørensen - Cykle Klubben Aarhus
8 Andreas Læssø Unger - Give Cykelklub
9 Mads-Emil Dupont Hougaard - Randers Cykleklub af 1910
10 Sebastian Mikkelsen - Herning Cykle Klub
11 Mads Mosevang Pedersen - Silkeborg IF Cykling
12 Julius Skovmand Lomholt - Cykle Clubben Hjørring
13 Mathias Møller Jørgensen - Herning Cykle Klub
14 Cedar Hansen - Cykle Klubben Aarhus
15 Casper Petersen - Hedehusene Fløng Cykle Klub
16 Malte Ballegaard - Randers Cykleklub af 1910
17 Jeppe Lunding - Esbjerg Cykle Ring Sport af 191.
18 Emil Andersen - Horsens Amatør Cykleklub
19 Oscar Munk-Olsen - Cykle Klubben Aarhus
20 Jonas Birk Madsen - Cykle Klubben Aarhus
21 Alexander Solgaard Nielsen - Cykling Odense
22 Oliver Madsen Nielsen - Horsens Amatør Cykleklub
23 Viktor Wiby Paulsen - Odder Cykel Klub
24 Magnus Lorents Nielsen - Silkeborg IF Cykling
25 Jonas Larsen - Haderslev Starup Cykelklub
26 Mads Jensby - Silkeborg IF Cykling
27 Frederik Mahler - Cykling Odense
28 Victor Mejdal Svenstrup - Nr Søby Cykel Klub
29 Mads Nadhazi Almstrup - Cykle Klubben Aarhus
Drenge U15:
1 Oliver Fallahpour Søholm - Horsens Amatør Cykleklub
2 Henrik Pedersen - Herning Cykle Klub
3 Malte Hellerup - Aalborg Cykle-Ring
4 Anders vos sørensen - Nr Søby Cykel Klub
5 Nicklas Fonnesbech - Herning Cykle Klub
6 Kevin Biehl - Esbjerg Cykle Ring Sport af 191.
7 Tore Troelsen - Herning Cykle Klub
8 Philip Steenbjerg - Herning Cykle Klub
9 Hugo Bruun van Deurs - Horsens Amatør Cykleklub
10 Joakim Tanski Kristensen - Silkeborg IF Cykling
11 Joshua Bridgens - Kolding Bicycle Club
12 Alfred Grenaae - Aalborg Cykle-Ring
13 Malte Hansgaard Jensen - Cykling Odense
14 Rasmus Perto - Cykle Klubben Aarhus
15 Carl Dippel Bausager - Horsens Amatør Cykleklub
16 Oliver Mortensen - Cykling Odense
17 Magne Herman Bossen - Cykling Odense
18 Mathias Hedevang Christensen - Horsens Amatør Cykleklub
19 Victor Bredtoft Andersen - Herning Cykle Klub
20 Benjamin Holtebo - Aalborg Cykle-Ring
21 Frederik Mathiesen - Nr Søby Cykel Klub
22 Karl Lindegaard - Cykle Klubben Aarhus
23 Noah Wulff - Cykle Klubben Aarhus
24 Morten Andreassen - Holstebro Cycleclub af 1960
25 Jonathan Aagaard Hansen - Cykling Odense
26 Sebastian B. Søndergaard - Silkeborg IF Cykling
27 Daniel Mathieu Vivier Brockhoff - Cykle Klubben Aarhus
28 Jens Bak Bjerregaard - Cykle Klubben Aarhus
29 Silas Stensen - Cykling Odense
Pige U15:
1 Mathilde Estvan-Slonina - Team Cykling Ringsted
Drenge U13:
1 Carl Emil Just Pedersen - Herning Cykle Klub
2 Theodor August Clemmensen - Aalborg Cykle-Ring
3 Victor Johannsen - Silkeborg IF Cykling
4 Frederik Dupont Hougaard - Randers Cykleklub af 1910
5 Noah Bøge - Holstebro Cycleclub af 1960
6 Karl-Aksel Tilly - Herning Cykle Klub
7 Jacob Kvistgaard - Herning Cykle Klub
8 Nikolaj Ankerstjerne Klausen - Herning Cykle Klub
9 Oscar Vosgerau - Cykle Klubben Aarhus
10 Nicolai Andersen - Cykle Klubben Aarhus
11 Oskar Koudal - Vejen Bicycle Club
12 Lau de Zee - Aalborg Cykle-Ring
13 Lucas Vangsgaard - Aalborg Cykle-Ring
14 Mikkel Dyhr Verdi - Cykling Odense
15 Casper Agerskov Kloster Rasmussen - Herning Cykle Klub
16 Rasmus Allermann Sørensen - Grenaa Cykle Club
17 Emil Thrane - Aalborg Cykle-Ring
18 Andreas Overgaard van den Hoorn - Randers Cykleklub af 1910
Pige U13:
1 Julie Alberte Thinggaard Schmidt - Randers Cykleklub af 1910
Drenge U11:
1 Max Emil Holst Knudsen - Cykle Klubben Aarhus
2 Casper Johannsen - Silkeborg IF Cykling
3 Elias Estdahl - Cykling Odense
4 Marius Engelbrecht Linde - Randers Cykleklub af 1910
5 Malthe Obitsø Forsberg - Cykle Klubben Aarhus
6 Magnus LM Pedersen - CK Aarhus
7 Lucas Dahl Bach Sørensen - Hobro Cykle Club af 1938
8 Julian Lionett Madsen - Randers Cykleklub af 1910
9 Marius Prisholm - Odder Cykel Klub
10 Lasse Skou Vinding - Herning Cykle Klub
11 Kristian vos sørensen - Nr Søby Cykel Klub
12 Linus Sund - Aalborg Cykle-Ring
Pige U11:
1 Mille Estvan-Slonina - Team Cykling Ringsted
2 Ida Sørensen - Herning Cykle Klub